دریافت فایل(تحقیق آب در معماری)

تحقیق آب در معماری|دریافت فایل|دی اِن|35005695|آب در معماری,آب در معماری ایرانی,آب در معماری ایران باستان,آب در معماری مدرن,آب در معماری سنتی ایرانی,آب در معماری سنتی,آب در معماری ایران,آب در معماری منظر,آب در معماری مساجد,تحقیق آب در معماری,مقاله آب در معماری,پاورپوینت آب در معماری
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق آب در معماری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق با موضوع آب در معماری،
در قالب word و در 59 صفحه، قابل ویرایش.

چکیده تحقیق:
با توجه به شرایط خاص اقلیمی ایران و کمبود منابع آب در بخش عمده ای از این سرزمین موضوع کشف و تأمین آب، جلوگیری از هدر رفتن آن و استفاده حساب شده از این پدیده زندگی بخش و آبادکننده از دورترین زمانها مورد توجه بوده است. در تمامی زمینه ها و نمودهای زندگی مردم این سرزمین، به روشنی می توان نشانی ارجمندی این مائده آسمانی را مشاهده نمود و پیوند ژرف آنرا با تمامی مظاهر فرهنگ، هنر و تمدن مردم این مرز و بوم لمس کرد. معماران و مهندسان ایرانی به پیروی از این فرهنگ عمومی از دیرباز دست به تجربه های چشمگیر و فراموش ناشدنی در زمینه کیفیت حضور اب در معماری، بهینه سازی مصرف آب و... زده اند.
در فصل نخستین، به این موضوع پرداخته شده است و بستر تئوریک پروژه را شکل داده است. علاوه بر این به علت نوع موضوع پروژه در نوشتار دوم این فصل به موضوع فراغت و گذران آن توجه شده است.
در فصل دوم که بستر فیزیکی پروژه است، در ابتدا چند نمونه از آثار معماران ایرانی و ژاپنی در زمینه موضوع پروژه معرفی شده است. پس از این بررسی مختصر در نوشتار دوم و سوم به استانداردها و برنامه فیزیکی پروژه پرداخته شده است.
در فصل سوم به بازشناسی شهر کرج پرداخته شده است. مطالعات بستر کالبدی پروژه بر پایه «طرح جامعه شهرستان کرج» شکل گرفته است. مطالعات مختلف جمعیتی، اقتصادی و توسعه و ... به طور خلاصه در این فصل آمده است.
در فصل طراحی معماری نیز نخست، مطالبی در راستای «کانسپت» کلی پروژه و توضیح روند طراحی ارائه شده است و در ادامه، کروکیهای اولیه و سپس نقشه های معماری پروژه آمده است.


مطالب دیگر:
📌پژوهش مدیریت و برنامه ریزی شهری و حکمروایی📌پژوهش مذاکره وارکان اصلی مذاکره📌پژوهش مراجع محوری،روان درمانی و خود پنداره📌پژوهش مرکبات📌پژوهش مرمت شهری، الگوي جايگزيني، مداخله در بافت های فرسوده📌پژوهش مزیت نسبی و آمایش سرزمین📌پژوهش مسأله بازی و بازی درمانی وپرخاشگری📌پژوهش مسئله قوميت و ناسيوناليسم قومي📌پژوهش مسئوليت اجتماعی شرکت ها📌پژوهش مسئولیت پذیری📌پژوهش مسئولیت پذیری اجتماعی📌پرسشنامه نیمرخ حالات خلقی –POMS📌پرسشنامه خلاقیت و نوآور ی سازمانی📌پرسشنامه نشانه های افت روحیه در افراد📌نقش عدالت در اسلام📌پرسشنامه روحیه معلمان📌پرسشنامه رفتار ﻣﺸﻜﻼت ﻳﺎدﮔﻴﺮي ﻛﻠﻮرادو (CLDQ)📌زندگی نامه پیامبر📌عبرت و تربيت در قرآن و نهج البلاغه📌پرسشنامه حافظه کلامی و عددی📌پرسشنامه حافظهی چند عاملی📌پرسشنامه فشارهای شغلی محقق📌پرسشنامه کیفیت زندگی ویر و شربورن (Ware & Sherbourne)📌پرسشنامه ارزیابی عملکرد کارکنان در سازمان📌پرسشنامه سبک ابراز هیجان